Bądź na bieżąco!



Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
środa,17 października
Imienieny:
Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
dziś
pogoda_1
11°C
jutro
pogoda_2
13°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Wybory Samorządowe 2018 - kandydaci do Sejmiku Województwa Małopolskiego
obrazek
Okręg nr 4: powiat myślenicki, powiat nowotarski, powiat suski, powiat tatrzański, powiat wadowicki;
Liczba madatów: 7

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1.Tadeusz Jan Adamczak
2.Łukasz Krzysztof Baster
3.Mateusz Krzysztof Tomaszczuk
4.Beata Elżbieta Zielińska
5.Dominika Anna Armatys

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1.Stanisław Barnaś
2.Joanna Grażyna Bobowska
3.Miłosz Maksymilian Motyka
4.Edyta Katarzyna Klimowska-Bobula
5.Franciszek Szydłowski
6.Paweł Jan Pieczonka
7.Urszula Maria Kalemba
8.Elżbieta Anna Skałuba
9.Barbara Stanisława Dziwisz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1.Filip Roman Kaczyński
2.Marek Wierzba
3.Jan Piczura
4.Rafał Stuglik
5.Anna Maria Szafraniec-Rutkiewicz
6.Grażyna Świerkosz
7.Ewa Kościelniak
8.Danuta Kawa
9.Robert Stanisław Bylica

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1.Edward Jan Nadarkiewicz
2.Jan Zbigniew Rauch
3.Jan Klemensiewicz
4.Dorota Barbara Zielińska
5.Stanisław Gąsienica-Daniel
6.Krystyna Aniela Majka
7.Janina Bożena Szafrańska
8.Katarzyna Dorota Jaglarz
9.Andrzej Jan Lewandowski

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1.Maria Bogusława Łaś
2.Marcin Galent
3.Olesia Ivchenko
4.Michał Grzegorz Kowalówka
5.Joanna Magdalena Krauzowicz-Tarczoń

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

1.Jan Kazimierz Król
2.Leszek Kapłon
3.Marzena Maria Matonog
4.Mirosław Frączek
5.Magdalena Anna Kamińska
6.Piotr Hanula
7.Edyta Sylwia Wójcik

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1.Stanisław Bisztyga
2.Marek Mikołaj Haber
3.Jakub Kot
4.Marcin Dąbkiewicz
5.Maria Dominika Wachałowicz-Kiersztyn
6.Maria Teresa Golczyk
7.Ewelina Maria Wiercioch
8.Elżbieta Guzdek
9.Maciej Józef Koźbiał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1.Rozalia Oliwa
2.Mieszko Jan Orawiec
3.Tadeusz Bogusław Mentel
4.Magdalena Maria Baran
5.Mieszko Andrzej Rokosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1.Radosław Maria Czosnowski
2.Andrzej Skupień
3.Michał Długa
4.Halina Spisak
5.Anna Katarzyna Urbańska
6.Anna Maria Nitka
7.Angelika Małgorzata Leśnik-Barglik
8.Roman Paweł Pawlikowski
9.Dawid Łukasz Pałka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

1.Józef Momot
2.Tadeusz Chowaniak
3.Kinga Katarzyna Maciejowska
4.Edward Pasiowiec
5.Joanna Katarzyna Kozak
6.Helena Janina Buksa
7.Maria Fróg
8.Michał Stanisław Siwiec-Cielebon
9.Tomasz Wojciech Witek

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"

1.Maciej Jachymiak
2.Antoni Hutniczak
3.Robert Chowaniec
4.Joanna Marzena Oleksy
5.Zofia Hołda
6.Magdalena Anna Mitana
7.Monika Elżbieta Rzonca
8.Andrzej Czesław Stachowski
9.Jacek Adam Janosz

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

1.Stanisław Pater
2.Adam Józef Opoczka
3.Klementyna Barbara Ochniak-Dudek
4.Katarzyna Paulina Leszczyńska
5.Sebastian Andrzej Czubernat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA

1.Dariusz Bogdan Chmiel
2.Ryszard Stanisław Schaeffer
3.Konrad Janusz Górski
4.Elżbieta Izabela Syrek-Zuzek
5.Krzysztof Edward Gumuliński
6.Anna Wioleta Pitala
7.Sylwia Jolanta Jastrzębska
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ