Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
środa,17 października
Imienieny:
Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
dziś
pogoda_1
11°C
jutro
pogoda_2
13°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
OSP - zawody w Nowej Białej
obrazek
W minioną niedzielę na boisku sportowym w Nowej Białej odbyły się gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze. Jest to niewątpliwie jedno z ważniejszych dorocznych wydarzeń w życiu naszych społeczności, dające przy tym obraz tak mobilności jak i wyszkolenia strażaków zrzeszonych w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Gminy Nowy Targ. Konkurencje od lat te same: sztafeta pożarnicza oraz ćwiczenie bojowe, jednak czasy ich wykonania z roku na rok coraz lepsze. W zawodach wzięło udział osiemnaście drużyn męskich i cztery drużyny kobiece, nasi strażacy zakończyli rywalizację na piątej pozycji - trzeba tu dodać, że jako ostatni i jedyni startowali w rzęsistym deszczu. Szczególnie ucieszyła mnie obecność na widowni licznej grupy dziewczyn z Harklowej, w tym roku jeszcze w roli obserwatorek ale w przyszłym - kto wie ...! Pierwsze miejsce w obu kategoriach zasłużenie przypadło drużynom gospodarzy czyli OSP Nowa Biała.
W zawodach startowali druhowie: Bartłomiej Pietrusiak, Dawid Chmielak, Jakub Chmielak, Daniel Chmielak, Andrzej Chmielak, Mariusz Zajączkowski, Andrzej Zajączkowski, Artur Kaczmarczyk i Piotr Pyclik, do grona sędziowskiego powołano naczelnika Henryka Chmielaka oraz dh Mariusza Skalanego.
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ