Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
środa,23 stycznia
Imienieny:
Maria, Ildefons, Rajmund
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Święto Objawienia Pańskiego. Wspieramy Misje.
obrazek
W przypadające dzisiaj święto Objawienia Pańskiego Kościół wzywa do szczególnego wsparcia dzieł misyjnych. Ponad dwa tysiące misjonarek i misjonarzy z Polski pełniących posługę w dziewięćdziesięciu siedmiu krajach świata, gdzie niosą światło Ewangelii ale i przywracają ludziom godność w walce z niezmiernym ubóstwem i brakiem perspektyw. Dzisiaj co prawda szczególnie wspieramy Syrię, jednak przedstawię ciekawy film o afrykańskiej misji w Kiabakari w Tanzanii.

Dlaczego Kiabakari? Jak pamiętamy, latem gościliśmy w Harklowej niecodziennego gościa. Był nim misjonarz, ks. Wojciech Kościelniak, który od roku 1991 pełni posługę w Kiabakari zaś jako diakon odbywał praktykę właśnie w Harklowej. Podczas tej niezwykłej wizyty ks. Wojciech przedstawił nam istotę swojej Misji, ogrom już wykonanej i jeszcze czekającej pracy. Ale również pokazał, jak wiele można zdziałać zawierzając wszystko Miłosierdziu... .
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ